Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
AREA İlaçlama Elazığ

AREA İlaçlama Elazığ

Hakkımızda

AREA İlaçlama

Uzun yıllardır böcek, haşere, mikroorganizma ve kemirgen gibi canlıların insani yaşam alanlarından uzaklaştırması konusunda vermiş olduğumuz hizmetle kesin ve kalıcı çözüm önerileri üretmekteyiz. Zararlı canlılar alanında yapılan bilimsel gelişmeleri takip ederek geçirdiğimiz tüm hizmet süresi boyunca binlerce mutlu müşteriye ulaşma şansına sahip olduk. Profesyonel ve kesin çözüm önerilerimizi; bilimsel araştırmalar, etik prensipler, şeffaf hizmet anlayışı, dürüstlük temelli ilkeler ve müşteri memnuniyeti esaslı yaklaşımlarla bütünleştirmekteyiz.

AREA İlaçlama olarak Apartmanlar, siteler, yoğun insan nüfusunun bulunduğu yaşam alanları, evler, iş yerleri ve benzeri niteliğe sahip olan her alanda, bölgeye özel çözüm önerileri üretiyoruz. Zararlı organizmaların yaşam döngüleri, yaşam biçimleri, beslenme alışkanlıkları ve sahip oldukları ekosistemle ilgili edindiğimiz bilgiler, kesin çözümler üretme konusunda sahip olduğumuz tecrübeden kaynaklanmaktadır. Yaşam alanlarının steril ve hijyenik olabilme adına bölgesel ve özgün çözümlerimizle, insani yaşamın sağlıklı bir zeminde sürdürülmesini arzu etmekteyiz.

Özellikle yoğun insan nüfusunun bulunduğu alanlarda bulaş riski yüksek olan virüs temelli hastalıkların ortadan kaldırılması ve tamamen yok edilmesi üzerinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, son derece hayati bir önem taşıyan misyonumuza dayanmaktadır. En temel amacımız insan sağlığının en efektif şekilde muhafaza edilmesi ve zararlı organizmaların tamamen insani yaşam alanlarından uzaklaştırılması üzerinedir. Güçlü stratejilerimiz bulaş riski yüksek olan virüs temelli hastalıkların da tamamen yok edilmesi adına evrensel bir nitelik taşımaktadır.

İnsan sağlığının korunması ve etkili şekilde muhafaza edilmesinin en temel haklar arasında olduğu düşüncesinden hareketle oluşturduğumuz yönetim politikalarımız, alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz, son teknolojik cihazlarımız, bilimsel çalışmalarımız ve inovatif fikirlerimizle zararlı organizmaların yaşam alanlarımızdan uzakta tutulmasına aracılık etme arzusundayız. Her canlının yaşam hakkını koruma konusunda sahip olduğumuz etik prensipler, zararlı organizmaların yaşam hakkını da gözetecek niteliklerle dizayn edilmiştir ve tüm çalışmalarımız dünya standartlarında etik prensiplerin karşılanmasına yönelik ilkesel politikaları içerir.

Vizyon

Gelecek nesillere, çevreye, tabiata ve doğanın bizzat kendisine uyumlu bir yaşam standardı inşa etmek ve her canlının yaşam alanını gözeterek, insan sağlığını en etkili şekilde koruyabilmek.

Misyon

Sahip olduğumuz dünya standartlarında olan hizmet kalitesini korumak ve insan sağlığının en etkili şekilde muhafaza edilmesini sağlayarak, üstün hizmetlerimize devam etmek.

0% Kalite
0 Profesyonel Çalışan
+0 Yıllık Deneyim
+0 Mutlu Müşteri